کیفیت سنگ در حین بهره ­برداری

شایان ذکر است که معادن سنگ تزئینی در اکثر موارد بصورت سنتی و بدون هرگونه بهره­گیری علمی و توسط واسطه­ها به بازار عرضه می­گردد که همین امر سبب کاهش کیفیت پس از بهره­گیری در ساختمان گشته و کاهش مرغوبیت در طول زمان می‌شود.

شرکت سنگستان کومش با رعایت تمامی نکات فنی و مهندسی، با ارائه محصولات خود بطور مستقیم به بازار، این امکان را فراهم می­آورد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و بدون واسطه و با مشاوره فنی مناسب، جهت بهره­گیری از سنگ به منظور مقاصد مختلف عرضه نماید.

سنگ گرانيت قرمز سارو بر خلاف سایر سنگ­های گرانیتی بدليل ساز و کار تشکیل آن و کانیهای تشکيل دهنده آن، قابلیت بالایی در برش و شکل­پذیری جهت بهره­گیری آسان­تر در اشکال و ابعاد مختلف و کاربریهای متنوع داشته و همچنین بدلیل فقدان هر گونه تشعشات مضر براي سلامتي انسان به راحتي در محيطهاي داخلي ساختمان قابل نصب و بهره­گیری می­باشد.

سنگ گرانيت قرمز سارو جهت استفاده در نمای خارجي و محیط باز، مناسب بوده و بر خلاف سنگهاي مرمريتي و تراورتن در مقابل عوامل جوي مانند تابش خورشيد، بارانهاي اسيدي، گازهاي موجود در هوا، يخزدگي، سايش وحرارت مستقیم و… مقاوم مي باشند و بي آنکه به زيبايي اش لطمه اي وارد شود سطح طبيعي خود را حفظ مي کند و لذا هزينه حفظ و نگهداري سنگ بسيار پايين است.

از ويژگيهاي ديگر اين سنگ اينست که تغيير رنگ نمي دهد، گرد و غبار را جذب نمي کند، در برابر رطوبت مقاوم بوده و بنابراين در آب متلاشي يا حل نمي شود.

به دلیل ویژگیهای مقاومتی، رنگ و سایر خصوصیات فیزیکی برتر این سنگ، از سایر محصولات آن می‌توان در فضای سبز، تولید المان‌های سنگی، سنگ‌فرش، کوبیک، تیشه‌ای و آنتیک و . .  بهره گرفت.

 

ضمانت کیفیت کالا

شرکت سنگستان کومش بدلیل بهره­گیری از متخصصان ایرانی و سیستمهای نوین تولید و عرضه محصولات با کیفیت داخلی و با نگرش سیستم مشتری­مداری خود جهت تکمیل روند پیشرو بودن در تولید و عرضه محصولات سنگی در ایران، کلیه محصولات خود را تضمین کیفی در حین بهره­برداری می­نماید و کلیه محصولات از خدمات پس از فروش کامل برخوردار می­باشد.

اشتراک مطالب در: